Om os

Gaoyao District Jinli Town Nanda Hardware Products Factory se nachází ve městě Jinli, Okres Gaoyao, Guangdong , rodné město hardwaru v Číně. Společnost byla založena v roce 2004 a jedná se o komplexní průmyslový podnik, který integruje vědecký výzkum, vývoj, výrobu, prodej a služby. Skleněné závěsy ve sprše, skleněné spony, skleněné dělicí kódy, skleněné konektory, upevnění, kliky, vodotěsné gumové pásky a další hardwarové produkty.


Od svého založení Nanda sleduje kvalitu a pracuje v dobré víře, vybavena pokročilou technologií výroby hardwaru, monitorováním a testováním, představila moderní model řízení a systém záruk pro celý proces, který umožňuje dokonalou prezentaci kvality a snaží se poskytovat zákazníci s lepšími produkty. V budoucnosti bude společnost Nanda Hardware Products Factory i nadále shromažďovat tenké vlasy, usilovat o dokonalost a poskytovat uživatelům hardwaru kvalitnější produkty po celém světě.


Těšíme se na budoucnost, rychlý rozvoj " Nando " hardware se bude i nadále vracet s nejvýhodnější cenou, produkty nejvyšší kvality a nejdokonalejším servisem s nasyceným nadšením a neochvějnou sebedůvěrou.


Forespørgsel:

Forespørgsel